Haber

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Gömeç Ulubeyler Yolu’nu Sıcak Asfalta Getiriyor

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, birçok kırsal mahalleyi birbirine bağlayan ve sürücüler için büyük tehlike oluşturan Gömeç Ulubeyler Yolu’nu dış etkenlere dayanıklı sıcak asfalta kavuşturdu. Asfaltlama sayesinde hem zeytinlikler hem de işçiler tozdan kurtuldu.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım Onarım Dairesi Başkanlığı; Dursunbey, Sındırgı, Altıeylül, Karesi ve Bigadiç’in ardından şimdilerde birçok kırsal mahalleyi birbirine bağlayan 6 kilometrelik Gömeç Ulubeyler yolunda sıcak asfalt serimi tamamlandı.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın talimatıyla Yol Yapım Bakım Onarım Dairesi Başkanlığı, gece gündüz yüksek konfor sağlayan, dış etkenlere dayanıklı sıcak asfaltı şehrin dört bir yanına serme çalışmalarını sürdürüyor.

Gömeç’e bağlı kırsal Ulubeyler Mahallesi sakinleri asfaltlarının fena halde bozulduğunu belirterek, “Yolumuzu asfaltladıktan sonra çok güzel oldu. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanımız Yücel Yılmaz’a çok teşekkür ediyoruz. Allah razı olsun. dedi. – BALIKESİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu