Yaşam

Mehmet Aslantuğ, boşanma kararı aldığı 27 yıllık eşi Arzum Onan’ın Anneler Günü’nü kutladı.

27 yıldır nikah masasına oturan Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ boşanma kararı aldı. 29 Mayıs’ta tek celsede boşanacak olan Aslantuğ, Anneler Günü’nde eşiyle özel bir paylaşımda bulunmayı ihmal etmedi.

“HER ŞEYİ GÜZEL YAPARSIN”

Anneler Günü’nün yanı sıra Türkiye Personel Partisi’nden Muğla Milletvekili olduğu için seçim heyecanı yaşayan Mehmet Aslantuğ, yıllar önce Instagram hesabından eşi ve oğlunun fotoğrafını paylaşarak, “Tekrar tekrar söylemek gerekiyor. “Savaşlara rağmen direndiğin, güzelleştirdiğin her şey. Anne olsanız da olmasanız da.”

ARZUM ONAN’DAN YORUM

Boşanma kararına rağmen arkadaş kalacaklarını belirten Arzum Onan, annesinin Anneler Günü paylaşımına sessiz kalmayarak “Canım” yorumuna ve kalp emojisi koydu.

29 MAYIS’TA BÖLÜNECEKLER

Mehmet Aslantuğ’dan psikolojik şiddet gördüğü gerekçesiyle boşandığı iddia edilen Arzum Onan, 6 Mayıs’ta Instagram hesabından eşiyle birlikte olduğu bir fotoğraf paylaşarak 29 Mayıs’ta boşanacaklarını açıklamıştı. Kendisine yöneltilen psikolojik şiddet iddiasını reddeden Onan, paylaşımında şu ifadeleri kullandı: “Anlıyorum, bazılarının vicdanı yok. Sırf kendi çıkarları için, hepinizin yakından tanıdığı Mehmet’le neredeyse bir ömür geçirdim, tutarlı, saygılı, duyarlı, Son derece uygunsuz bir söylemle, İçinde bulunduğu siyasi işgal üzerinden onu vurmaya çalışıyorlar. Meğer ben çok nazik bir şekilde anlatmaya çalışmışım.”

“Yaklaşık 30 yıldır sevdiğim adam ‘psikolojik şiddet, destekçi kişiliği, her zaman yanımda, bu tür iftiralara alet olmayı asla hak etmiyor’ dedim. Boşanma sürecini ben böyle tanımladım. oğlumuza, sevdiklerimize ve sevdiklerimize ek bir duygusal yüke dönüştürmemek için böyle bir yola başvurduk.Zamanında gelinen aşamada boşanma talebinde bulunan Mehmet oldu.Başlatmamın daha seviyeli bir yaklaşım olacağına karar verdik. 29 Mayıs boşanma tarihimiz dışındaki bu saçma sapan tartışmalar açıkça art niyet içeriyor ve hedef gösteriliyor.Daha önce de paylaştığım gibi her ilişkinin zaman içinde yaşadığı/yaşayabileceği bir yorgunluk yaşamak birbirimize olan sevgimizi değiştirmeyecek. diğerlerine, saygılarımıza ve ailemizin nerede durduğuna!Sevgiyle, sakince…”

haber-kadisehri.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu