Haber

Muharrem İnce Pendik’te vatandaşlarla bir araya geldi

MEMLEKET Partisi Genel Lideri ve Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Pendik’te vatandaşlarla bir araya geldi. Burada söz alan İnce, “Gençler yurt dışına gideceksiniz, eğitiminizi geliştireceksiniz. Yüksek lisans yapacaksınız ama memleketinize döneceksiniz. Memleketten ayrılmanıza gerek yok. Bu vatan bizim. “

Ülke Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, seçim çalışmaları kapsamında Pendik halkıyla bir araya geldi. Muharrem İnce, Marmaray yaya alt geçidini kullanarak Gazipaşa Caddesi’ne geldi. Vatandaşlar ellerinde pankartlar ve Türk bayraklarıyla İnce’yi bekledi. Vatandaşlarla birlikte cadde boyunca yürüyen İnce, ardından seçim otobüsünden vatandaşlara seslendi.

“3’A’ İLE ÜLKE AKLI, ADALET VE ETİĞİYLE YÖNETECEĞİZ”

Muharrem İnce yaptığı konuşmada, “Biz terör örgütleriyle işbirliği yapmayız. Partimizde sağda mısınız, solda mısınız? Biz ne sağdayız ne solda. Biz Atatürk’ün yolundayız. Bizim yolumuz bu” .Bu ülkenin gençlerine iş bulacağız.Ülkenin gençleri ucuz et yiyecek,ucuz süt içecek,ucuz balık yiyecek.Yumurta yiyecek,peynir yiyecek.Bu ülkenin çocukları güzel okullara gidecek. Kaliteli eğitim olacak Bilimsel laik parasız eğitim olacak Mültecileri sokakta bırakmayacağız Hepsini göndereceğiz Milli gelirimizin yüzde 2’sini tarıma yüzde 5’ini tarıma ayıracağız Ar-Ge israfı bitireceğiz Merkez bankasını bağımsız kılacağız Kurumları özerkleştireceğiz Eğitimin kalitesini yükselteceğiz Önce umut vereceğiz Ayrılmak yok Bu ülke bizim Ülkeyi 3 ile yöneteceğiz ‘A’lar. Akıl, adalet ve ahlak. Bilim, nano teknoloji demeye devam edeceğiz. Uzay demeye devam edeceğiz. Hukuku yöneteceğiz. ” söz konusu.

“PAZARTESİ CHP’DEN ÇIKACAKLAR”

İnce konuşmasına devam ederek, “İlk 4 sıra CHP’den. Diğerleri Deva’dan, Gelecek’ten, Saadet’ten. CHP’de 40 yıllık işim var. Ama listelerde 77 kişi var. Her türden var. .Onlara oy vereceksiniz.Pazartesi günü seçilecekler.Pazartesi CHP’den ayrılacaklar.Memleket partisini kurmasaydım CHP’li olsaydım Çankaya’da oturuyor olurdum.Sadullah Ergin var. dördüncü sırada. Sadullah Ergin’e oy vermem. Pazarlık bitmez. Meclis listelerini verdi. Sırada Bakanlık, sıra ihaleler. Var. Ver Allah’ım ver.” dedi.

– İstanbulkoycegizhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu