Haber

OMÜ Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal, Samsunspor’u ziyaret etti

OMÜ Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal, SporToto, Şampiyonlar Ligi’ni 1. Lig’den Süper Lig’e çıkaran Samsunspor’u ziyaret etti.

prof. Dr. Ünal, Nuri Asan Tesisleri’nde Yılport Samsunspor Başkan Yardımcısı ve Yürütme Kurulu Üyesi Veysel Bilen, Samsunspor Genel Müdürü Soner Soykan ve Samsunspor Yürütme Kurulu Üyesi Suat Çakır ve Teknik Yöneticisi Hüseyin Eroğlu ile bir araya gelerek kendilerini tebrik etti.

Rektör Ünal, ziyarette Samsunspor’un kentin tanıtımı açısından önemli bir görev üstlendiğini ve kentin markası olduğunu söyledi.

Şampiyonluğun yanı sıra ligde de 20 maçlık yenilmezlik serisi yakalayan kırmızı-beyazlıların başarısının kendilerini gururlandırdığına işaret eden Ünal, “Samsunspor ve Ondokuz Mayıs Üniversitesi en değerli iki varlıktır. Samsun’un.Üniversitemizi tanıtmak misyonumuzdur.Üniversitemiz seçkin üniversiteler arasında yer alır.Yeteneği ve kaliteyi artırmak OMÜ ailesi olarak şehre katkı sağlamak en değerli misyonumuzdur.

Her projede yer almak bizim için bir onur olacaktır.”

Samsunspor Başkan Yardımcısı ve Yürütme Konseyi Üyesi Veysel Bilen, Rektör Prof. Dr. Ünal ve beraberindekilere ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

OMÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Cengiz Batuk, OMÜ Meslek Merkezi Müdürü Prof. Dr. Kemal Yıldızlı, OMÜ Spor Bilimleri Dekanı Prof. Dr. Murat Eliöz, OMÜ Terme Meslek Yüksekokulu (MYO) Müdürü Doç. Dr. Erol Terzi de katıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu