Haber

Gültepespor Başkanı Külhancıoğlu: “İnşallah Kayseri’yi en iyi şekilde temsil edeceğiz”

Gültepespor Lideri Salih Külhancıoğlu; “U16 takımımızla Türkiye Şampiyonası’na çıkacağız. Bu takımın oluşmasında Serdar Yılmaz’ın payı büyük. Kayseri’yi inşallah en iyi şekilde temsil edeceğiz” dedi.

2022-2023 futbol döneminde U16 Ligi’nde Kayseri’nin şampiyonu olarak büyük bir başarıya imza atan Gültepespor U16 takımı, dün akşam iftar yemeğinde bir araya geldi. U16 Ligi’nde Kayseri’nin şampiyonu olan Gültepespor, 27-29 Nisan tarihlerinde Türkiye Şampiyonası’nda mücadele edecek. Türkiye genelinde şampiyonluk yaşayan 114 takımdan biri olan Gültepespor, Nevşehir kümesinde mücadele edecek. İftar yemeğine Gültepespor Lideri Salih Külhancıoğlu, Futbol Şube ve Altyapı Müdürü Serdar Yılmaz, Teknik Müdür Ahmet Duman, teknik direktör ve oyuncular katıldı. Gültepespor Lideri Salih Külhancıoğlu, “Gültepespor yönetimi olarak güçlenmeye devam ediyoruz. Büyümeye devam ediyoruz. U16 takımımızla Türkiye Şampiyonasına çıkacağız. Bu takımın oluşmasında Serdar Yılmaz’ın payı büyük. İnşallah Türkiye’yi temsil edeceğiz. Kayseri en güzel şekilde.Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.” söz konusu.

Futbol Şube ve Altyapı Müdürü Serdar Yılmaz, “Bu çocukların hepsi birer cevher. Bu gençler Türkiye Şampiyonası’na gidecek. Ortalarından yeni Sergen Yalçınlar, yeni Arda Turanlar çıkar herhalde. Onları vermeye devam edeceğiz.” Spora gönül vermiş biri olarak, “Altyapıya her zaman takviyeler verdim, vermeye de devam edeceğim. Çocuklarımız kendilerini spora adayacak kötü alışkanlıklar edinmeyecekler. Futbol severler çatımız altında buluşacak. Kayseri şampiyonu oldular, beni gururlandırdılar ve şimdi de Türkiye Finali’ne çıkacaklar” dedi. – KAYSERİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu